Wino mszalne

REKLAMA

Gazeta „Le Soir” zwróciła uwagę, że prezydent Duda poczęstował belgijską parę królewską winem za 12 euro. Niektórzy uważają, że to faux pas. Zwolennicy PiS twierdzą, iż pokazuje to cnotę oszczędności, która zagościła w kancelarii prezydenta.
A ja sobie myślę, że szybciutko „pożyczono” z kaplicy prezydenckiej butelkę mszalnego.

wino

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

12 Komentarze

 1. Dzięki takim „aferom” coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że słusznie Dudę wybrałem. Rzeczywiście jest nieskazitelny, skoro to jedyne, co na niego „mają”. Tanie wino zostało po Bulu Komorowskim, szkoda że nie zdążyli kupić czegoś lepszego. I tak było jednym z droższych rzeczy w pałacu prezydenckim, skoro żyrandole były za 0,75 zł, a stoliki za 15 groszy!
  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12036836_10207772192132117_8085929902811587437_n.jpg?oh=199967c1cd6a270e4153e6aab4d13579&oe=568BC3D6

 2. FB 🙂 Ty naprawdę jesteś głupszy niż ustawa przewiduje 🙂
  Komorowski w całej swojej kadencji nie został tyle razy wyśmiany co Duda na początku swojej 🙂
  dodatkowo pamiętaj o tym jak mówiliście o Dudy znajomości języków! i co się okazało? że jest gorzej niż w przypadku Komorowskiego, bo Komorowski nigdy nie mówił że umie coś czego nie umiał 🙂
  czyli Duda jak FB kłamczuszek i oszust 🙂

 3. a ja przyłapałem siebie na błędzie językowym 🙁
  oczywiście nie przeczytałem tego co napisałem przed wysłaniem.
  Edytowanie teraz byłoby oszustwem.
  było: […]bo Komorowski nigdy nie mówił że umie coś czego nie umiał […]
  powinno być: bo Komorowski nigdy nie mówił że umie czegoś czego nie umiał

 4. Po pierwsze, ukrywający się pod nowym nickiem Father Bossie, spamerstwo będzie skutkowało kopniakiem wymierzanym przez administratora.
  Należy umieć dyskutować własnymi słowami, a nie typowym dla fanbojów PiS wklejactwem. Administratorów jest kilku i któryś może być mniej cierpliwy.
  Po drugie, Andrzej Duda jest prezydentem niecałe trzy miesiące, a my już musimy wstydzić się w Europie i na świecie. I to wino jest najmniejszym z problemów. Największym problemem jest ksenofobiczna retoryka. Duda znalazł się wśród autorów 10 najbardziej paskudnych wypowiedzi w sprawie uchodźców. W tej dziesiątce znalazł się rzecz jasna także Kaczyński.

 5. Panie Wiesławie, wklejanie linków poświadczających pisanie prawdy nie uważam za spamerstwo. Pisać można to co ślina na język przyniesie, ale ja do takich nie należę.

 6. Father Boss przecież ty nic innego nie umiesz ćwoku jak ctrl+v i ctrl+c. Na studia zaoczne byś się nadawał. Jest jedna szkołą w Nowym Targu. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Idź na zaoczny kurs dymania owieczek.

Komentowanie jest wyłączone.