Wracajcie!

REKLAMA

Pani Szydło, pełniąca tymczasową funkcję premiera, pojechała do Wielkiej Brytanii, żeby pomóc się biednym naszym przyjaciołom wyplątać z tej paskudnej Unii Europejskiej. A będąc w Londynie zwróciła się do Polaków:

Wprowadzamy zmiany, które zmieniają Polskę na lepsze. Wprowadzamy też zmiany takie, które – mam nadzieję – dla wielu z państwa będą zachęcające do powrotu. Wracajcie, ci z państwa, którzy mają taką wolę, chcecie, myślicie o tym, mogę was zapewnić, że polskie państwo przyjmie was z otwartymi ramionami.

A wy co Rodacy? Wracajcie! I to zaraz. Obejmie was amnestia, dostaniecie 500+ albo i nie dostaniecie. Dostaniecie 12 złotych za godzinę. I większą kwotę wolną od podatku, o ile żyjecie w dostatecznie dużej nędzy.
Słowa pani Szydło zostały przyjęte oklaskami, pisze „Gazeta Wyborcza”. Klaskali wszyscy urzędnicy pani Szydło przywiezieni na tę okazję specjalnie do Londynu.
A prezydent Duda serdecznie był witany dziś w Gdyni. Na Facebooku można nawet znaleźć zdjęcia. Ale o tym nikt nie pisze. A szkoda. Bo mieszkańcy Gdyni chcieli, żeby prezydent wrócił, tam skąd przybył…

zfb-gdynia-duda

zfb-gdynia-duda2

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.