Wybrańcy narodu

REKLAMA

Kwota wolna od podatku wynosi obecnie 3091 złotych, to mniej niż minimum potrzebne do podstawowej egzystencji. Miłościwie nam panujący prezes Jarosław zezwolił na jej zwiększenie i wyznaczył do tego zadania wicepremiera, którego wcześniej czymś pomazał, czyli uczynił pomazańcem.
Wicepremier Morawiecki zwiększył kwotę wolną od podatku tym, którzy podatku nie płacą i tak. Czyli studentom mającym jakieś zlecenia, najuboższym rencistom i takim, którzy pracują z rzadka. Nawet zarabiających minimalną krajową to nie dotknie. Niektórzy zyskają 10 złotych miesięcznie. Na czteropak w Lidlu lub Biedronce. Kiepski się ucieszy. Następnym krokiem będzie zwolnienie bezdomnych z podatku gruntowego.
Jednak jest jeszcze jedna grupa szczęśliwców, którzy zyskają. Parlamentarzyści mają inną kwotę wolną od podatku. To 30 000 zł. Mateuszek w telewizji powiedział, że to dlatego, bo oni ciężko pracują. Tak więc mordę w kubeł lenie.
Niżej pokazujemy ciężką pracę posłów na zdjęciach, które ukradliśmy z profilu pani Beaty Czumy.

wybrancy1

wybrancy2

wybrancy3

wybrqancy4

5/5 - (5 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

2 Komentarze

  1. Ciężka orka. Ale za to ile ustaw, nie ma dróg, nie ma inwestycji, ale posłowie czasu na bzdety (konsultacje, poprawki itp) nie marnują, tylko uchwalają, uchwalają.

  2. Uchwalają i uchwalają. Jak w tym dowcipie z czasów Gierka o budowie huty Katowice: „Taki tu zapierdol towarzyszu sekretarzu, ze nie ma kiedy taczki załadować”.

Komentowanie jest wyłączone.