Co występuje w przyrodzie

REKLAMA

Co występuje w przyrodzie

Minister Czarnek, ten od edukacji katolickiej, powiedział, że w przyrodzie małżeństwa homoseksualne nie występują. W sumie ma nawet rację. Z tym zastrzeżeniem, ze małżeństwa w ogóle w przyrodzie nie występują. A co występuje w przyrodzie? W przyrodzie występują co najwyżej związki. Więc coś, czego prawica bardzo nie lubi. Bo związki to są podejrzane, a czasem nawet jednopłciowe. Jak choćby te dwa pingwiny! A geje z Kalifornii to nawet o nich książkę napisali.

Niekiedy zastanawiam się, czy oni tam w tej partii władzy mają jakiś konkurs? Kto walnie publicznie największą głupotę? Na razie to i tak Adrian wygrywa, jest o kilka długości przed peletonem. Adwokat Żulczyka podobno kupił kolejnych pięć dysków twardych do komputera, aby zapisywać kolejne dowody, ze jego klient miał rację. Ale minister Czarnek się nie poddaje. Ostatni wykwit o małżeństwach zaowocował falą śmieszków na Twitterze. Czarnek myśli, że obrączki u ptaków są ślubne – napisał @AndrzejRysuje, a ktoś mu odpowiedział: Dobry żart: Czarnek myśli…

Ja to bym jednak nie był taki pewny, czy należy się śmiać. Podejrzewam, że oni – ci z PiS – to tak na serio. No bo przecież nikt nie dałby rady takich głupot chrzanić na poważnie, ale dla jaj. Pomyślcie. Gdyby taki Czarnek wkręcał dziennikarzy, to za którymś razem by nie wytrzymał i ryknął śmiechem. A on nic. Pokerowa twarz. Czarno to widzę, bo w przyrodzie nie istnieje takie zjawisko, by najgłupszego w stadzie obierać na wodza.

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.