Nie jest dobrze

REKLAMA

Nie jest dobrze

Nie jest dobrze. Geniusz gnoma z Nowogrodzkiej już nie wystarcza. Dochodzi do coraz ostrzejszych pyskówek w obozie dojnej zmiany. Ot, taki Bartłomiej Misiewicz, człowiek młody, zdolny, niemalże mąż stanu, został bezpardonowo zaatakowany przez Kukiza.

Wiadomo, Kukiz – typowy polski cham z ogromnym deficytem intelektu, śmiał zaproponować Gowinowi zatrudnienie Misiewicza w swoim gabinecie politycznym: „będzie miał ci kto biegać do sklepu po pasztetówkę”. Tak podsumował Kukiz talenty Bartłomieja. ? Misiewicz odciął się Kukizowi niezwykle kulturalnie, pisząc, że grajek jest na poziomie matury.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że wykształcenie 27 letniego ulubieńca Antoniego jest o wiele bardziej wszechstronne niż tego sepleniącego szarpidruta. Nie tylko misiu posiada maturę, ale próbował nawet studiować prawo. Nic to, że próba po kilku latach zakończyła się niepowodzeniem. Teraz Misiek mierzy się z politologią na rydzykowej uczelni. Jak sam twierdzi, studia są piekielnie ciężkie, bo wszak przybytek ów prezentuje niezwykle wysoki poziom kształcenia o czym świadczą rozmaite rankingi (buhahahaha). Misiewicz bierze to jednak na klatę i zapowiada, że choćby skały srały, on zaweźmie się i przed trzydziestką licencjat będzie miał w kieszeni.

I taka miernota stawiana jest za wzór suwerenkowi.

Kolejna dojnozmianowa pierdoła, Zbyszek Zero, ogłosił przełom w śledztwie w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów w 1992 roku.
Ta menda pochwaliła się tym, co odkrył dziennikarz Sekielski już rok temu. Ba, Sekielski zgłaszał swoje odkrycie Zbyszkowi, ale został potraktowany tak, jak każdy wolny obywatel – z buta i za drzwi. No chyba, że Zero cierpi na pomroczność jasną i teraz nazywa się Sekielski, by z rocznym opóźnieniem głosić to, co zostało odkryte przez dziennikarza.

Co na to wszystko geniusz z Nowogrodzkiej i gdzie do cholery jest Mariusz? Gumkuje Geremka i degraduje zwłoki?

5/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.