Cichy sojusz opozycji z satanistami ?!

REKLAMA

Zgodnie z przewidywaniami opozycji nie udało się odwołać ze stanowiska Ministra Sprawiedliwości, Pana Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry. Wniosek o wotum nieufności dla Pierwszego Szeryfa Rzeczypospolitej, a następnie zachowanie posłów Koalicji Obywatelskiej tylko potwierdzają, że wszystkim przeciwnikom Rządu brakuje polskiej duszy. Moment zgłoszenia tego wniosku również nie jest oczywiście przypadkowy. Nie może być zbiegiem okoliczności, że w tym samym mniej więcej czasie do laski Pani Marszałek Witek trafił obywatelski projekt ustawy, która miałaby sankcjonować uporczywe nękanie polskich katolików przez rozwydrzone, lewackie bachory.

Posłowie KO bez wątpienia doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że tylko niezłomna, heroiczna postawa Ministra Sprawiedliwości uchroni nas przed rozprzestrzeniającą się w Najjaśniejszej RP amerykańską zarazą pod nazwą Halloween. A Pan Prokurator Generalny jest gwarantem tego, że żadni barbarzyńcy nie będą zagrażać naszej polskiej duchowości poprzez niszczenie naszej katolickiej tradycji oraz szkodzenie pamięci zmarłych, dokonując wyjątkowo okrutnego i bestialskiego przestępstwa wymuszania cukierków pod groźbą psikusa. Stąd pewnie chęć odwołania go ze stanowiska.

Według obywatela – autora petycji, pomioty diabelskie urządzające sobie takie kretyńskie ”zabawy” będą musiały liczyć się z doczesną karą grzywny w wysokości 500 złotych lub aresztu na okres co najmniej 15 dni. Oprócz tego ich antypolskie dusze skazane zostaną wyrokiem Sądu Ostatecznego na wiekuiste gotowanie się w pełnym wrzącej smoły kotle diabelskim. Mieć się na baczności powinni również wszelkiej maści prowokatorzy, którzy posiadają w swoim satanistycznym ogródku dynię. Dla nich prewencyjnie publiczna chłosta lub zakucie w dyby.

Panie Prezydencie, zapowiadał Pan, że ta kadencja będzie inna od poprzedniej. Boże broń !! Nie w tym przypadku. Jeśli taka ustawa do Pana dotrze, to niech Bóg prowadzi Pana prawicę a Aniołowie Stróżowie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej chronią Pana długoPiS przed ew. wypisaniem się w trakcie uroczystego aktu przyjmowania tych przepisów do polskiego porządku prawnego.

A ja bez zbędnej zwłoki siadam do pisania petycji w sprawie inicjatywy ustawodawczej, dotyczącej wprowadzenia kar dla topiących Marzannę  zwyroli oraz nakazu używania w trakcie Śmigusa Dyngusa wyłącznie święconej wody.

Autorowi tej petycji dot. Halloween szczerze zaś gratuluje poczucia humoru. Albo współczuję braku piątej klepki.

5/5 - (3 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.