Z życia pensjonariuszy.

REKLAMA

Kurski Jacek jeb*** z paszczy, że ma udokumentowane zasługi w sukcesach telewizji publicznej. I ja to szanuję, bo nie oglądam. Wkrótce TVP będzie przypominało telezakupy. Miejsca na reklamy jest bowiem od zajebania.

Drwal Szyszko już wyje*** drzewa i teraz szuka roboty dla córki leśniczego. Podobno dziewucha precyzyjnie strzela z łuku, więc Szyszko uderzył z kopertą do Mariusza. Mariusz tyra w MSW, więc pomoże, chociaż zwrócił uwagę koledze, że kopert nie daje się w świetle kamer Polsatu tylko w kiblu damskim nad ścianą między kabinami. Rodacy się zastanawiają, czy w kopercie była waluta czy może list miłosny. Jakiś przychlast z PiS-u wymamrotał, że jego czteroletnia córka też przekazuje koperty dla pani premier Beaty z podziękowaniami za sprawne rządzenie krajem. Nie wiem ku***, ale raczej do koperty bym włożył receptę na psychotropy.

U Jarosława „Wezwijcie Lekarza” Kaczyńskiego bez zmian. Od 86 miesięcy trenuje utrzymywanie równowagi na dwustopniowej drabince i podobno na setnej imprezie ma pie***nąć salto w tył.

U Adriana spoko. Odwiedził przedszkole na Dzień Dziecka. Większość dzieciaczków moczy się teraz w nocy, jąka zaś w dzień.

Antoni się pierdo*** na tłiterku i wysmarował, że aeroplan, który połowicznie udanie wylądował na klepisku do wypasu krów mlecznych, uległ awarii a nie zamachowi. Pięć ton parówek poszło psu w d***, żeby udowodnić Antkowe urojenia.

Czyli wszystko w normie.

5/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.